skor bonus film izle
Türkiye
Mucize 2 Aşk İzle
Mucize 2 Aşk İzle
Yerli Film
Mucize 2 Aşk İzle5 Aralık 2019 Çıkış tarihli olan aşk ve drama filmi Mucize filminin devam niteliği taşıyan filmdir Mucize 2 Aşk. Türkiyenin gelmiş geçmiş en iyi yönetmenleri sıralamasına girebilecek isim Mahsun Kırmızıgül tarafından yazılmış olan Mucize 2 Aşk izle filmi, aynı isim tarafından yönetilmiştir. Dram türünü konu alan Mucize 2 Aşk izle filmi, önceki filminde olduğu gibi bu filmde de bir çok seyircisini ağlatacak düzeyde dramatik işlenmiştir.Mucize 2 Aşk İzle Oyuncu KadrosuMert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz gibi isimlerin oluşturduğu oyuncu kadrosunda görebileceğiniz bir çok sürpriz isim de bulunmaktadır. Önceki Mucize filminde bir çok hayran toplayan Mert Turak, bu filminde de seyircilerini fazlasıyla ağlatacak gibi duruyor.Mucize 2 Aşk İzle Konusu2014 yapım yılı olan Mucize filminin devam film olan ve yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini bir kez daha Mahsun Kırmızıgül gibi bir isim üstleniyor. Başrollerini Talat Bulut ve Mert Turak gibi isimlerin bulunduğu, Mahsun Kırmızıgül' ün dördüncü uzun metrajlı filmi olan Mucize' de Ege' nin cennet gibi bir yerinden Anadolu'nun uzak ve ıssız bir köyünde yokluk çeken, içerinsinde bir okula sürgün yemiş olan bir öğretmen ve okumayı, eğitimi dört gözle canı gönülden bekleyen çocukların öyküsünü anlatıyordu. Muzice 2 Aşk izle filmi ise edindiği hayatının aşkı ile yaşadıkları şeyleri konu alıyor. Yıllar sonra tekrar köyüne dönen Mert Turak bu filmde artık bir beyefendi gibi bir aile babasını canlandıracak. Mucize 2 Aşk izle filmini 720 p ve 1080 p izle seçeneklerinden izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
 • 298
 • 0
Deliler Fatih’in Fermanı izle
Deliler Fatih’in Fermanı izle
Türkçe Dublaj
Deliler Fatih'in Fermanı izle, Fatih Sultan Mehmet döneminde geçen olayda Fatih Sultan Mehmet bir elçiye Romanya Prensi Vlad'ın yanına gitme görevi vermiştir. Deliler Fatih'in Fermanı izle filminde Vlad elçiyi infaz eder. Fatih Sultan Mehmet gönderdiği elçinin öldürülmesi üzerine durumlar farklı bir hale getirir. Deliler Fatih'in Fermanı izle sürükleyici bir savaş hikayesi..Deliler Fatih'in Fermanı izleOsmanlı Sultanı Fatih Sultan Mehmet, Vlad'ın acilen öldürülmesi gerektiğine karar verir.  İsteği dahilinde Baba Sultan'ı görevlendirmeye karar verir. Garip bir şekilde giyinmiş korkak, Osmanlı ordusunun adamları acımasız Vlad'a karşı savaşıyor.
 • 121dk
 • IMDb 6.9
 • 2.625
 • 9
Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet film izle
Gürbüz: Hadi Allah’a Emanet film izle
Yerli Film
Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Yerli Film izle, Gürbüz: Hadi Allah'a Emanet, motorlu kuryelik yapan Gürbüz’ün maceralarını konu ediyor. Genç bir adam olan Gürbüz geçimini bir pizza restoranında motorlu kuryelik yaparak sağlamaktadır. Çalıştığı pizzacıda müdür olmanın hayalini kuran Gürbüz sözlüsü Aylin ile evlilik planları yapar. Fakat sözlüsünün kıskançlıklarından oldukça muzdariptir.Bu sorundan kurtulmanın yollarını arayan Gürbüz’e en yakın arkadaşı Ferhat bir tavsiyede bulunur. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmasını söyleyen Ferhat, Gürbüz’ün gün boyunca yaptıklarını cep telefonu ile kaydedip Aylin’e göndermesini önerir. Gürbüz, Aylin’in gün içerisinde neler yaşadığını, ne sorunlarla cebelleştiğini gördüğünde kıskançlığı bırakacağını umut ederek fikri uygulamaya karar verir.Fakat kayıt altına aldığı ilk siparişinde bir cinayete şahit olunca işler karışır. Gördüklerinden sonra hemen olay yerinden kaçsa da onu çoktan fark etmişlerdir. Başını büyük bir belaya sokan Gürbüz, Ferhat ile bu beladan kurtulmanın yollarını ararken birbirinden komik maceraların içine düşer. Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Yerli film izleyenlere iyi seyirler diliyoruz. Yorum Yapmayı Unutmayın.
 • IMDb 4.0
 • 776
 • 0
Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Film izle
Enes Batur: Hayal mi Gerçek mi? Film izle
Türkçe Dublaj
Hayal mi gerçek mi film izle,  Enes pek dışa dönük olmayan içine kapanık bir velet olarak hayatını sürdürmektedir. Hayal mi gerçek mi izle, Annesi bir hemşire ve babası da bir polis olduğundan dolayı ailesiyle pek zaman geçiremez. 6 yaşına geldiğinde ise babası Enes'e bir bilgisayar alır. Enes artık o bilgisayar ile yatıp kalkmaya başlar. Okulunda da her zaman dışlanan ve ezilen bir çocukluk yaşamıştır. Küçüklüğünden gelen bu ezilmenin verdiği duyguyla hayali sadece herkes tarafından sevilmekti.  Hayal mi gerçek mi izle, Bu yüzden Youtuber olup sevilmenin hayalini kurdu. Tabii doğal olarak ailesi bu hayali desteklemez ve üniversiteyi kazanabilmesi için Enes'e baskı yapılır.Hayal mi Gerçek mi Film izleEnes bir ikilemde kalır. Ya hayallerinden peşinden koşacaktır ya da ailesinin istediği hayatı yaşayacaktır. Zamanla iki işi de beraber yürütmeye karar verir. Gel zaman git zaman Enes üniversiteyi kazanır tabi bundan hemen sonra İstanbul'dan bir menajer Enes ile görüşmeye gelir. Hayatı artık bu andan sonra değişmeye başlayacaktır.
 • 110
 • IMDb 5.8
 • 1.330
 • 2
Oha Diyorum Film izle
Oha Diyorum Film izle
Türkçe Dublaj
Oha Diyorum film izle, Oha Diyorum Sansürsüz Film izle, Oha Diyorum Filmi izle, Oha Diyorum izle.Oha Diyorum youtube kanalının filmi olan Oha Diyorum filminin baş rollerinde Mediakraft ekibinden Melih, Fırat, Alper'i görüyoruz. Filmin yazarı ve yönetmeni ise Ersan abi ismiyle kulaklarımıza kazınan ve azda olsa Youtube videolarında da gördüğümüz Ersan Özer'dir.Oha Diyorum izleOha diyorum filminin özet geçmek gerekirse; Fırat'ın arabası çalınır ve arkadaşlarıyla beraber arabanın peşine düşerler. O kadar kısa ve basit bir özet olsa da izleyenleri gülmekten gözyaşlarına boğan absürt bir komedi filmidir. Oha Diyorum film izle. İzleyen herkese eğlenceli ve komik bir zaman geçirmelerini aynı zamanda da iyi seyirler dileriz.
 • 92
 • IMDb 7.0
 • 6.386
 • 52
Kelebekler izle
Kelebekler izle
Yerli Film
Kelebekler izle, Kelebekler yerli film izle hakkında; Bir Türk yapımı olan film komedi ve dram kategorisinde yer almaktadır. Bir köyde yaşayan 3 kardeş birbirleri ve babaları hakkında hiç bir şey bilmemektedir. Bu 3 kardeş karşılaştığında birbirleri ve babaları hakkında bilgi edinmeye başlarlar. Kelebekler izle filminde olaylar bu kadar basit biter mi peki? Kendileri hakkında da bir çok şey öğrenmeye başlayan 3 kardeşi dram ve komedi dolu anlar beklemektedir.Kelebekler izleFilmi sitemizden izleyen herkese iyi seyirler diliyoruz. Kelebekler filmi hakkında lütfen yorum yaparak diğer seyircilerle de paylaşmayı unutmayın
 • 117dk
 • IMDb 7.8
 • 16.636
 • 35
Sir-Ayet Yerli Film izle
Sir-Ayet Yerli Film izle
Yerli Film
Sir-Ayet izle, Sir-Ayet Yerli film izle Sir-Ayet izle filminin özeti; Bir kadının eşi öldükten sonra hayatı kararak hikayemiz başlamıştır. Sir-Ayet izle, Genç Hicran'ın hayatı eşini kaybettikten sonra alt üst olmaya başlar. Kocası öleli bir sene olmasına rağmen Hicran henüz kendine gelememiştir. Bu süre zarfında ona destek olan, yanında olan bir tek kızı Gizem vardır.Sir-Ayet Film izleYaşanan zor günleri bir türlü atlamayan kadın, kızının ısrarını kabul ederek psikoloğa gitmeye karar verir. Tabi bir çok psikoloji bozulmuş insan gibi ilaçlarını düzgün kullanmaz ve bu yüzden psikolog işi pek verimli olmaz. Sir-Ayet yerli film izle. Günlerden bir gün Gizem okuldayken komşularından bir telefon gelir. Arkadaşlarıyla beraber derhal eve gelen Gizem ve arkadaşları için korku dolu anlar başlar. Sir-Ayet film izle. Sir-Ayet izle
 • 1.232
 • 7
Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle 2018
Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle 2018
Türkçe Dublaj
Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle filminin konusu; Film izle : 3 yaşındayken babası öldü, 16 yaşındayken savaşa katıldı, 20 yaşındayken pilotluk eğitimini tamamlayıp diplomasını aldı, 21 yaşına geldiğinde ise Ruslara esir düştü. Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle Milliyetçi, gökyüzü aşığı ve oldukça çalışkan bir delikanlıydı. Vecihi Hürkuş savaşlarda yapmış olduğu başarılardan istiklal madalyasını almaya layık görüldü. 29 yaşına bastığında kendi ismini verdiği Vecihi uçağını tamamladı. Uçağı için bir sertifika gerekliydi fakat bunu için o kadar yetkili kimse yoktu. Bu yüzden uçmasına izin verilmedi. Pes etmedi. İzinsiz uçuşlar gerçekleştirdiği için ceza aldı. İlk sivil uçak olan Vecihi 14'ün yapımını bitirdi. Fakat tahmin edersiniz ki tekrar sertifika alamadı.Hürkuş Göklerdeki Kahraman izleBütün uçağı paramparça etti ve Ankara'dan Prag'a kadar trenle taşıdı. Tekrar birleştirmesinin ardından uçak uçuş iznini aldı. Vatanına geri döndüğünde ise onu yine engeller bekleyecekti. Öyle de oldu uçak uçuştan men edildi. Vazgeçilir mi? Geçilmez. Daha bir çok sıkıntı çekecek ve çektiği sıkıntılarla pes etmeden nasıl mücadele edilmesi gerektiğini bizlere öğretecek olan Hürkuş Göklerdeki Kahraman izle filmini izleyen herkese iyi seyirler dileriz.
 • IMDb 6.4
 • 7.042
 • 0
3. Elma izle
3. Elma izle
Yerli Film
3. Elma izle, Aşkın 3 halini, 3 bölümde ele alan ve yer yer absürd, sürreal sahnelerin yer aldığı bağımsız uzun metraj film.
 • 65
 • IMDb 5.0
 • 6.939
 • 1
Musabbar 720p Yerli Korku Filmi izle
Musabbar 720p Yerli Korku Filmi izle
Türkçe Dublaj
Musabbar Yerli Film izle, Yönetmenliğini R. Engin Tutuş ve Erdal Tutuş'un üstlendiği korku, gerilim türündeki filmin kadrosunda Mahmut Kemal Sarıaltun, Cemre Cansaatçı, Reza Mollazade, Emine Söyler benzer biçimde adlar yer ediniyor. Yapımı Büyük Galileo'ya ait olan filmin senaristliğini R. Engin Tutuş kaleme alırken görüntü yönetmenliğini ise Metin Kuru üstleniyor. Musabbar izle...
 • 1.474
 • 1
Facia Üçlü 2019 Yerli Film izle
Facia Üçlü 2019 Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Facia Üçlü Yerli Film izle, Emre ve iki yakın arkadaşı, Emre'nin dedesinden kalma tarlaya olabildiğince kısa sürede konabilmek için her yolu denemektedir. Sonucunda tarlayı alabilmek için köye giden gençlerin planları, Emre'nin muhtarın kızına görünce aşık olmasıyla sekteye uğrar. Ne yapıp edip kızın gönlünü çalmak isteyen Emre ve dostları, işi kızda gönlü olan başkalarıyla otomobil yarışı yapmaya kadar vardırır. Fakat otomobil yarışının peşinden işler, hiç de tahmin etmedikleri noktalara gidecektir. Sosyal medyada ün kazanmış Emre Gül, Sefa Kındır ve Mami Eren'in başrolünde oynadığı Facia Üçlü filminin çekimleri, Adana ve Osmaniye civarlarında yapıldı. Facia Üçlü izle...
 • 105dk
 • 12.809
 • 30
Dalavere 720p Yerli Film izle
Dalavere 720p Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Dalavere Yerli Film izle, Zeytinburnu’nda, eniştesi Münir’le birlikte kiralık otomobil şirketi işleten Baybars’ın çeşitli kurnazlıklarla geçen yaşamı, bir gün eniştesinin otomobilinın çalınmasıyla değişir. Çalınan arabalayı bulmak ve hırsızlara dersini vermek Baybars'la Münir için bir prestij meselesidir. Bu amaçla İstanbul’dan Bodrum’a gelen ikili, bir anda kendilerini bir mafya değiş tokuşunun içinde bulur. Mafyaya bulaşmaları kaldıkları otelde de bir sürü kargaşalık yaşanmasına niçin olur. İki kafadar; silahlar, polis ve mafyanın ortasında kalarak içinden çıkılamaz bir duruma girer. Dalavere izle...
 • 81dk
 • IMDb 3.0
 • 1.618
 • 2
Aslı Gibidir 2019 Yerli Film izle
Aslı Gibidir 2019 Yerli Film izle
Türkçe Dublaj
Aslı Gibidir Yerli Film izle, oyuncu olmanın hayalini kuran genç bir hanımın yaşadıklarını mevzu ediyor. Genç bir kız olan Aslı, senelerdir oyuncu olmanın hayalini kurmaktadır. Ailesine bağlı olan genç kız, onların isteğini geri çevirmeyip ilk üniversitesini onların tercihine gore belirler. Ancak hayallerinden asla vazgeçmez ve yeniden sınavlara hazırlanıp ikinci üniversite olarak özel bir konservatuvarın oyunculuk bölümünü kazanır. Hayallerine adım adım yaklaşan Aslı'nın bu başarısı ailesinin tepkisine neden olur. Ailesi, kızlarının oyuncu olmasını istemediği için ona destek olmayacaklarını söyler. Ne olursa olsun konservatuvarda okumaya kararlı olan Aslı, ne yapacağını düşünürken kendisini hiç bilmediği bir dünyanın içinde bulur. 'Dublörler Kulübü'ne adımını atan Aslı, burada bir yandan okul için para kazanırken bir taraftan da yeteneğini sergileme imkanı bulur. Adeta ikinci yuvası olduğu 'Dublörler Kulübü'nde hayatının macerasını yaşayan Aslı’nın yaşamı aşk kapısını çalmış olduğunda bambaşka bir hal alır. Aslı Gibidir izle...
 • 2.326
 • 17
Üç Harfliler: Adak 2019 Türkçe Dublaj 720p izle
Üç Harfliler: Adak 2019 Türkçe Dublaj 720p izle
Türkçe Dublaj
Üç Harfliler: Adak Türkçe Dublaj izle, İki yakın arkadaş olan Salih ve Metin avlanmak için ormana gider. Ancak burada yaşanan bir kaza sonucu Salih tüfekle vurularak ağır bir şekilde yaralanır. Salih, artık beynine saplanan saçma taneleri ile yaşamak zorundadır. Yaşadıklarından sonra psikolojisi iyice bozulan genç adamın iyileşmesi için hem maddi hem de manevi yardıma ihtiyacı vardır. Metin arkadaşının geçtiği bu zorlu dönemde ona her türlü desteği vereceğini söylese de işler öyle olmaz. Metin, sadece Salih’i bir başına bırakmakla kalmaz, kız arkadaşı Şermin’le de arasına girer. Eski nişanlısı Arzu’dan da ayrılan Metin bir süre sonra Şermin ile nişanlanır. Arzu olanlar karşısında ne yapacağını bilemeyince çareyi Salih ve annesi Türkan’ın ziyarete gider. Bu ziyaret, tekinsiz bir kadın olan Türkan’ı oğlunu bu hale getirenlerden intikam almak için harekete geçirir. Üç Harfliler: Adak izle...
 • 5.066
 • 7

Kesintisiz HD kalitesinde film izle

Filmekseni.com'da bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Sunucumuza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden filmekseni.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri [email protected] mail adresine mail atarak veya sitemizde ki iletişim bölümünden videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler. Dünyanın en çok izlenen ve beğenilen dizisi Arrow 7. Sezon izle. Ayrıca yine aynı yapım şirketine ait bilim kurgu dizisi Westworld 2. Sezon izle tavsiye ederiz. Zombi dizisi olarak dikkat çeken American Horror Story 8. Sezon'u Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Konusunu tarihten alan Vikings 6. Sezon izle dizisini Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir diğer dizi ise La casa de papel 1. Sezon izle onu da izlemenizi tavsiye ederiz. Eğer polisiye dizileri seviyorsanız bu dizi tam size göre Mindhunter 1. Sezon izle. Sizce sahip olduğumuz teknoloji daha ne kadar ileriye gidebilir ? Bu diziye bir göz atmalısınız... Black Mirror 4. Sezon izle. Bir de efsane bir filmden bahsedelim Aquaman izle - Fırtına gibi esen dizi The Flash 5. Sezon başlıyor. The Flash 5. Sezon izle

film izle | full hd film izle | 2018 filmleri izle | 2019 filmleri izle
fantastik film izle
Sohbet - bahis siteleri - canlı bahis siteleri - bahis siteleri - dizi izle - antalya escort - Çankaya escort - bonusal - ankara escort bayan - bets10